Oferta restauracji

O kuchni restauracji Wenecja

O kuchni

Naszą specjalnością są dania kuchni włoskiej i tradycyjnej kuchni polskiej. Skąd to połączenie? Mimo ogromnej miłości do kuchni włoskiej, nie chcemy pomijać smaków kuchni regionalnej. Jesteśmy świadomi, jak ważne jest pielęgnowanie tradycji, dlatego poza wyśmienitymi makaronami, zjecie u Nas również tradycyjną roladę z kluskami czy chrupiącego schabowego. W Restauracji Wenecja znajdą Państwo również dania z cyklu "szef kuchni poleca". Są to potrawy sezonowe, zmieniające się wraz z rytmem pór roku. Posiadamy także specjalną kartę dań dedykowaną dla najmłodszych gości.

Event Image

Catering

Elegancka kolacja, obiad w domowym zaciszu lub przyjęcie z okazji chrzcin w ogrodzie?
Jeśli chcieliby Państwo zorganizować przyjęcie we własnym domu, ale nie mają Państwo czasu na przygotowywanie potraw - nasi kucharze służą pomocą! Realizujemy zamówienia na usługi cateringowe (przyjęcia, catering świąteczny).
Ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zorganizujemy zarówno zimne przekąski, jak też elegancki obiad. Całość zamówienia będzie gotowa do osobistego odbioru w Restauracji Wenecja lub dostarczona pod wskazany adres na terenie Tychów.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 519 158 960 lub mailowego wenecjatychy@onet.pl

Imprezy okolicznościowe

Vouchery

Szukasz idealnego pomysłu na prezent dla swoich bliskich?
Chcesz podziekować swoim pracownikom lub klientom?
Wybierz zaproszenie do restauracji Wenecja

Zapraszamy do zakupu zaproszeń do Restauracji Wenecja! Zaproszenie obejmuje dania z karty, napoje i alkohole. Vouchery przygotujemy dla Państwa na wskazaną kwotę, z 6 miesięcznym terminem ważności. Jeżeli mieszkają Państwo poza Tychami, prześlemy zaproszenie pod wskazany adres. Istnieje możliwość płatności przelewem lub gotówką na miejscu w Restauracji.
Aby zamówić voucher skontaktuj się z nami mailowo wenecjatychy@onet.pl lub telefonicznie: 519 158 960
Serdecznie zapraszamy!